www.przyjaznypsycholog.com

 

 

 

 

 

Psycholog Bydgoszcz ONLine - Przyjaznypsycholog.com - gabinet psychoterapii online. Porady psychologa, eliminacja stresu i napięcia. 

Umów sie na konsultację online. 

Adres serwisu: www.przyjaznypsycholog.com 

 


NN logo

 

 

 

 

Portal wyspecjalizowany w dziedzinie wynajmu. Zawiera ofertę wynajmu  aut oraz informacje, nowości, wzory umów wynajmu, leasing i sekcję pomocy prawnej w wynajmie, forum. 

Adres serwisu: www.najnajem.pl

 


Konsulting finansowy

 

 

 

 

 

Wyspecjalizowany zespół prawników oraz doradców oferuje kompleksową obsługę zagadnień związanych z umowami leasingu i kredytu, w szczególności w zakresie konsultingu oraz problemów z rozliczeniem umów leasingu / kredytu po wypowiedzeniu i wygaśnięciu. Serwis zajmuje sie doradztwem i obsługą finansową, prawem upadłościowym, restrukturyzacją zobowiązań, obsługą roszczeń oraz ochroną klientów przed egzekucją komorniczą i windykacją.

Adres serwisu: http://www.ucconsulting.pl

 


hipoteka, oddłużanie hipoteczne

 

 

 

 

 

Zespół specjalistów z dziedziny nieruchomości i bankowości,  oferuje kompleksową obsługę zagadnień związanych z hipoteką, oddłużaniem hipotecznym, sprzedażą oraz zamianą nieruchomości z wpisaną hipoteką w księdze wieczystej. W szczególności zespół profesjonalistów zajmuje się wypracowaniem porozumienia z bankiem / wierzycielem, doprowadzając do umorzenia długu i restukturyzacji zobowiązań (kontynuacja spłaty kredytu, sprzedaż nieruchomości, zamiana nieruchomości, umorzenie egzekucji komorniczej).  

Adres serwisu: http://www.hipoteka.ucconsulting.pl

 


upadłość

 

 

 

 

 

Zespół specjalistów z dziedziny prawa upadłościowego i bankowości,  oferuje kompleksową obsługę zagadnień związanych z upadłością, przeprowadzeniem upadłości, upadłością firmy i upadłością konsumencką. W szczególności zespół profesjonalistów zajmuje się wypracowaniem porozumienia z bankiem / wierzycielem, doprowadzając do umorzenia długu i restukturyzacji zobowiązań (kontynuacja spłaty kredytu, sprzedaż nieruchomości, zamiana nieruchomości, umorzenie egzekucji komorniczej).

Adres serwisu: http://www.upadlosc.ucconsulting.pl

 


logo oddl

 

 

 

 

 

Zespół specjalistów z dziedziny prawa upadłościowego i bankowości,  oferuje kompleksową obsługę zagadnień związanych z oddłużeniem i restrukturyzacją kredytów. W szczególności zespół profesjonalistów zajmuje się wypracowaniem porozumienia z bankiem / wierzycielem, doprowadzając do umorzenia długu i restukturyzacji zobowiązań (kontynuacja spłaty kredytu, sprzedaż nieruchomości, zamiana nieruchomości, umorzenie egzekucji komorniczej).

Adres serwisu: http://wypowiedziany-kredyt.pl