Specporady.pl

Specporady.pl - platforma internetowa porad OnLine. Porad udzielają prawnicy, księgowi, psycholodzy, doradcy, specjaliści róznych dziedzin. Bez wychodzenia z domu lub pracy uzyskujesz kompleksową odpowiedź od specjalisty. Prawnik online, psycholog online, księgowy online, raport KRD online.

 

Adres serwisu: www.specporady.pl

  


NN logo

Portal wyspecjalizowany w dziedzinie wynajmu. Zawiera tysiące ogłoszeń wynajmu oraz informacje, nowości, wzory umów wynajmu, leasing i sekcję pomocy prawnej w wynajmie, forum. Serwis pozwala na publikację ogłoszeń wynajmu w kategoriach: wynajem nieruchomości, wynajem samochodów, wynajem maszyn, wynajem urządzeń, wynajem do ślubu oraz w wielu innych kategoriach najmu i dzierżawy. Adres forum wynajmu: http://www.najnajem.pl/index.php/forum-wynajem

Adres serwisu: www.najnajem.pl


Konsulting finansowy

Wyspecjalizowany zespół prawników oraz doradców oferuje kompleksową obsługę zagadnień związanych z umowami leasingu i kredytu, w szczególności w zakresie konsultingu oraz problemów z rozliczeniem umów leasingu / kredytu po wypowiedzeniu i wygaśnięciu. Serwis zajmuje sie doradztwem i obsługą finansową, prawem upadłościowym, restrukturyzacją zobowiązań, obsługą roszczeń oraz ochroną klientów przed egzekucją komorniczą i windykacją.

Adres serwisu: http://www.ucconsulting.pl

 


hipoteka, oddłużanie hipoteczne

Zespół specjalistów z dziedziny nieruchomości i bankowości,  oferuje kompleksową obsługę zagadnień związanych z hipoteką, oddłużaniem hipotecznym, sprzedażą oraz zamianą nieruchomości z wpisaną hipoteką w księdze wieczystej. W szczególności zespół profesjonalistów zajmuje się wypracowaniem porozumienia z bankiem / wierzycielem, doprowadzając do umorzenia długu i restukturyzacji zobowiązań (kontynuacja spłaty kredytu, sprzedaż nieruchomości, zamiana nieruchomości, umorzenie egzekucji komorniczej).  

Adres serwisu: http://www.hipoteka.ucconsulting.pl

 


upadłość

Zespół specjalistów z dziedziny prawa upadłościowego i bankowości,  oferuje kompleksową obsługę zagadnień związanych z upadłością, przeprowadzeniem upadłości, upadłością firmy i upadłością konsumencką. W szczególności zespół profesjonalistów zajmuje się wypracowaniem porozumienia z bankiem / wierzycielem, doprowadzając do umorzenia długu i restukturyzacji zobowiązań (kontynuacja spłaty kredytu, sprzedaż nieruchomości, zamiana nieruchomości, umorzenie egzekucji komorniczej).

Adres serwisu: http://www.upadlosc.ucconsulting.pl

 


logo oddl

Zespół specjalistów z dziedziny prawa upadłościowego i bankowości,  oferuje kompleksową obsługę zagadnień związanych z oddłużeniem i restrukturyzacją kredytów. W szczególności zespół profesjonalistów zajmuje się wypracowaniem porozumienia z bankiem / wierzycielem, doprowadzając do umorzenia długu i restukturyzacji zobowiązań (kontynuacja spłaty kredytu, sprzedaż nieruchomości, zamiana nieruchomości, umorzenie egzekucji komorniczej).

Adres serwisu: http://wypowiedziany-kredyt.pl

 

Wypowiedzenie umowy leasingu

Wypowiedzenie umowy leasingu

Wypowiedzenie umowy leasingu? Umowa leasingu została źle rozliczona? Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem ...

Nakaz zapłaty

Nakaz zapłaty

Otrzymałeś nakaz zapłaty? Przygotujemy profesjonalne zarzuty lub sprzeciw. Wstrzymaj klauzulę wykonalności i nie dopuść do egzekucji komorniczej.

Pomoc prawna w leasingu

Pomoc prawna w leaisngu

Pomoc prawna w leasingu. Masz problem z leasingiem? Przekaż naszemu zespołowi swoją sprawę i wygraj!

Początek strony